Fundacja Digital University

10-lecie fundacji digital university

W tym roku świętujemy dziesięciolecie Fundacji Digital University! Na podsumowanie, podziękowania i wspomnienia zaplanowaliśmy aż 10 okazji! Od wypełnionego wiedzą e-booka, poprzez inspirujące spotkania z Nauczycielami i Nauczycielkami Przyszłości, specjalną serię rozmów w podkaście Digitalks, po tajemniczy Surprise Event, które z pewnością Was zaskoczą. Każdy moment tej podróży będzie krokiem ku przyszłości, którą wspólnie budujemy.

 

Sprawdź co przygotowaliśmy! 


Krok w przyszłość

Seria warsztatów dla młodzieży, która chce być krok przed resztą. Skupiamy się na tym, co naprawdę liczy się w przyszłości – od kreatywnego myślenia po umiejętności cyfrowe. 

Nauczyciele_ki Przyszłości

Podczas podsumowania III edycji programu Be.Eco przyznamy certyfikaty Nauczyciela i Nauczycielki Przyszłości dla tych, którzy poświęcili najwięcej uwagi uczniom w rozwijaniu ich kompetencji przyszłości.

Digitalks

Specjalna seria Digitalks, podcastu założycielki Fundacji Digital University Jowity Michalskiej, która z zaproszonymi gośćmi i gościnami rozmawia o przyszłości edukacji.

E-book “Zawody przyszłości”

Najnowszy e-book edukacyjny stworzony przez ekspertów i ekspertki Fundacji pozwoli przyjrzeć się profesjom i umiejętnościom niezbędnym do osiągnięcia sukcesu na rynku pracy przyszłości.

KONSORCJUM CYFROWYCH NGO

Jednoczymy siły z organizacjami społecznymi działającymi w obszarze kompetencji cyfrowych po to, aby w zmianach systemowych nie zabrakło pierwiastka cyfrowego i technologicznego.

5 LAT UNIWERSYTETU SUKCESU

Ten kompleksowy program przygotowujący młode kobiety do nowoczesnego rynku pracy jest realizowany już od 5 lat. Podczas zakończenia tegorocznej edycji przyjrzymy się jego rezultatom.

Scenariusze przyszłości

Zaprosimy Nauczycieli i Nauczycielki Przyszłości do przygotowania scenariusza lekcji z wykorzystaniem technologii np. ChatGPT, social mediów czy aplikacji internetowych. Najlepsze zostaną dołączone do materiałów w programach edukacyjnych Fundacji. 

Future Talks

W dynamicznie ewoluującym świecie promowanie innowacyjnego myślenia wśród młodzieży odgrywa kluczową rolę. Supreet Singh Manchanda, innowator z Doliny Krzemowej odwiedzi młodych ludzi i rozpali innowacyjne umysły.

Planer z przyszłości

Szczegóły wkrótce.

Suprise Event

A w tym temacie nic nie zdradzimy… Ufaliście nam przez 10 lat, zaufajcie i teraz dołączając do tego wyjątkowego wydarzenia. Nie zawiedziecie się.

dlaczego warto?

Zapraszamy Was do dołączenia do nas w tej szczególnej celebracji – razem odkryjemy zawody przyszłości, rozbudzimy swój innowacyjny umysł i stworzymy społeczność, która napędza zmianęCzy to poprzez uczestnictwo w naszych warsztatach online, angażując się w konkurs dla nauczycieli i nauczycielek czy też inspirując się rozmowami, każdy znajdzie coś dla siebie.

 

To Twoja szansa, by stać się częścią społeczności, która na pierwszym miejscu stawia rozwój i edukację. 

Razem sprawimy, że kolejna dekada będzie jeszcze bardziej niezapomniana. Wspólnie z Fundacją Digital University postawisz pierwsze kroki w przyszłość, która zaczyna się już dziś.

 

Dziesięciolecie naszej Fundacji to dla mnie niezwykle wzruszający moment, pełen refleksji i dumy. Od samego początku naszą misją było wyrównywanie szans i edukacja w zakresie nowych technologii oraz kompetencji przyszłości. Przyświecała ona każdemu realizowanemu przez nas projektowi, każdemu działaniu jakie przez minione 10 lat podejmowaliśmy w Fundacji. Każdego dnia widzę, jaki wpływ mamy na edukację i przyszłość osób, które biorą udział w naszych programach. Nasze działania realnie zmieniają ich przyszłość. Z misją i celami Fundacji identyfikuję się osobiście, to także moja misja i moje cele. I dlatego z niecierpliwością czekam na kolejne lata pełne nowych wyzwań.

Ela Wojciechowska

Prezeska Fundacji Digital University

Jowita Michalska 

Założycielka Fundacji Digital University

10 lat temu zrezygnowałam z dobrze płatnej pracy w korporacji, ponieważ chciałam robić coś dla innych. Po 20 latach w biznesie zadałam sobie pytanie, czy gdy moja córka będzie dorosła, to będę w stanie powiedzieć jej, że robiłam coś, co ma sens, znaczenie i czego chciałabym ją też nauczyć. Zrozumiałam, że moja praca jest nie tylko dla mnie i chciałam móc wykorzystywać swoją wiedzę i kompetencje do robienia dobrych rzeczy. Zależy mi, aby dawać dobry przykład córce, aby była ze mnie dumna. Od zawsze wiadomo, że dzieci nie robią tego co im mówimy, a to co im pokazujemy i taką postawę wobec świata właśnie chcę jej pokazywać.

Chcesz być Partnerem Biznesowym FUNDACJI?