Fundacja Digital University

darowizny

darowizny

We’re Stronger Together – to hasło kolejnej inicjatywy pomocowej na rzecz Ukrainy w której braliśmy udział. Tym razem w efekcie międzynarodowej współpracy firm z Polski, Niemiec i Stanów Zjednoczonych powstała #SilentAuction, akcja charytatywna skierowana do uczestników targów branży druku 3D „RAPID + TCT” w Detroit . Na aukcji online, którą prowadziła Fundacja Digital University, licytowane były przedmioty przekazane przez producentów drukarek 3D oraz firmy działające w tej branży. Cały dochód z licytacji zostanie przekazany na produkcję części potrzebnych w medycynie i lotnictwie oraz warsztaty edukacyjne z technologii druku 3D dla uchodźców z Ukrainy. 

Zebraliśmy:

42 672,39 USD
11 853,91 EUR

Zakupiliśmy produkty wydrukowane w 3D: 

ZBIÓRKA NA WSPARCIE OBRONY CYWILNEJ

Fundacja Digital University wraz z ukraińskim oddziałem Singularity University zbiera środki na profesjonalne drony obserwacyjne dla Ukrainy. Zakupione drony wysyłamy bezpośrednio do Kijowa jako wsparcie dla działań obrony cywilnej. Nasze transporty wyjeżdżają praktycznie codziennie, bo bardzo liczy się czas. 

Od 28.02. do 28.03. dzięki wpłatom zebraliśmy 249 322,24 złotych! Tylko w ciągu pierwszych 4 dni zbiórki wysłaliśmy 3 transporty – razem ponad 70 dronów, które służą Ukraińcom do obserwacji, nasłuchu, obrony, pozwalają na stałe rozpoznanie sytuacji. W sumie, do tej pory, wysłaliśmy 90 sztuk dronów, a także powerbanki i sprzęt medyczny. 

Cały czas zbieramy środki i na bieżąco robimy wysyłki tego, co uda nam się kupić. Wielu z Was samodzielnie kupuje dla nas drony i przywozi nam je do biura – bardzo Wam za to DZIĘKUJEMY! 

 

Wojna w Ukrainie wciąż trwa, a nasi przyjaciele ciągle potrzebują wsparcia. Aktualnie skupiamy się głównie na sprzęcie do ochrony życia i lekach. 

Nieustająco liczymy na Waszą pomoc i wsparcie! 

 

ZBIÓRKA NA WSPARCIE UCHODŹCÓW I OBRONY CYWILNEJ NA UKRAINIE 

FUNDACJA DIGITAL UNIVERSITY 

14 1050 1025 1000 0090 3122 5189 

OPIS: DAROWIZNA DLA UKRAINY 

ZBIÓRKA NA PROTEZY BIONICZNE

Dzięki międzynarodowej współpracy z Chapterem Singularity Group z Kijowa i Unlimited Tomorrow, Inc. przekazujemy najwyższej jakości protezy bioniczne dla osób, które tego potrzebują. Więcej informacji: