Fundacja Digital University

o Programie

CELE PROJEKTU

etapy programu

1.

2.

3.

4. Kursy online do wyboru:

liczby

0
Edycje
0
Uczestniczek
0
Wolontariuszy

OPIEKUnowie PROJEKTU

Paweł Przedpełski

Pasjonat pracy z młodzieżą. Od trzech lat poprzez media społecznościowe, spotkania na Discordzie i kursy on-line edukuje młodych i pomaga im znaleźć zawód, który idealnie do nich pasuje. Trener i mówca Maxwell Leadership Certified Team, specjalizujący się w tematach związanych z rozwojem, przywództwem i komunikacją – organizator licznych szkoleń, warsztatów i projektów w tym zakresie. W roku 2018 koordynator ogólnopolskiej kampanii “Chroń Dziecko!”, która dotarła do miliona rodziców, nauczycieli i pedagogów z edukacją w zakresie zjawisk związanych z cyberprzemocą. Współorganizator konferencji “Biznes z Wartościami” w Sejmie RP. Absolwent Politechniki Warszawskiej.

ANNA GŁAŻEWSKA

Ukończyła studia logopedyczne na Uniwersytecie Warszawskim, studiowała również na Uniwersytecie Muzycznym, aż po latach odważyła się zmienić branżę na IT.  

Pracowała jako programistka w startupie zajmującym się kryptowalutami, a następnie w agencji reklamowej jako Frontend Developer. 

Niedawno zaczęła spełniać swoją kolejną pasję, rozpoczeła studia psychologiczne.  Jest wielbicielką warzyw, uwielbia przeglądać Pinteresta i marzy o locie w kosmos.  

Chciałaby, żeby Uniwersytet Sukcesu pozwolił wielu dziewczynom odnaleźć drogę zarówno do fascynującej ścieżki zawodowej jak i do osobistego spełnienia oraz wiary w swoje możliwości. 

AMBASADORZY PROJEKTU

Partner Główny

Partnerzy Strategiczni

Partnerzy

Partnerzy Wspierający

Patronat Medialny