Fundacja Digital University

o fundacji

Uczymy kompetencji przyszłości, prowadzimy ogólnopolskie bezpłatne programy edukacyjne dla szkół podstawowych i średnich. Nasze działania kierujemy również do wychowanków domów dziecka oraz mieszkańców mniejszych miejscowości.

edukujemy

W zakresie nowych technologii, poszerzamy świadomość ekologiczną oraz pomagamy w zrozumieniu i dostosowaniu się do wciąż zmieniającego się świata.

poznaj nas bliżej

Play Video
Play Video

nasze projekty

Edukacyjny program rozwoju kompetencji technologicznych skierowany do młodych kobiet w wieku 18 – 25 lat realizowany od 2019 roku. Umożliwia im zdobycie kompetencji przyszłości, pozwala odnaleźć się w zdigitalizowanym i zmieniającym się świecie oraz daje realną możliwość zdobycia dobrze płatnej i ciekawej pracy.

Bezpłatny cykl warsztatów ekologicznych dla nauczycieli i nauczycielek szkół podstawowych oraz średnich z całej Polski. Program stworzony z myślą o osobach, którym bliska jest edukacja ekologiczna, które chcą zdobywać wiedzę, a następnie budować świadomość i docierać z informacjami dotyczącymi ekologii do młodego pokolenia.

Ogólnopolski projekt dotyczący bezpieczeństwa w sieci skierowany do nauczycielek i  nauczycieli oraz uczniów i uczennic szkół podstawowych i średnich z całej Polski. W ramach projektu zapraszamy nauczycieli na szkolenia BE.NET, podczas których omawiamy kluczowe aspekty bezpieczeństwa w sieci i kompetencji przyszłości oraz przekazujemy praktyczną wiedzę i narzędzia do pracy z uczniami.

Od początku wojny zebraliśmy ponad pół miliona na wsparcie obrony cywilnej. Organizujemy bezpłatne zajęcia robotyczne oraz przekazujemy komputery niezbędne do nauki dla dzieci z Ukrainy.

zespół fundacji

Zespół FUNDACJI

RADA FUNDACJI

Ela Wojciechowska

prezeska fundacji

Jowita Michalska

viceprezeska fundacji

Magdalena marchwicka
IZABELA BARTNICKA

RADA FUNDACJI

Magdalena marchwicka
IZABELA BARTNICKA

NASI LUDZIE

Magdalena Drożdżewicz
Aneta Urbańczyk
Zoia Protsiuk
Artur Fatyga
MAŁGORZATA WÓJCIK
Marta Woźnicka
Małgorzata Widera
Paweł Przedpełski
Joanna Mańkiewicz

MISJA

Jesteśmy nowoczesną organizacją edukacyjną, w której uczymy jak rozwijać kompetencje przyszłości. Organizujemy wydarzenia, spotkania, szkolenia i konferencje z udziałem charyzmatycznych mówców i najlepszych światowych ekspertów. Pomagamy firmom budować cyfrową kulturę organizacyjną w oparciu o technologiczny mindset. Jesteśmy lokalnym ambasadorem Singularity Group.

DZIAŁALNOŚĆ

Prowadzi największe w Europie Speakers Office, które jest źródłem wiedzy, inspiracji i edukacji. Reprezentujemy największych i najbardziej cenionych w Europie mówców, wpływowych liderów biznesu, naukowców, światowych ekspertów z zakresu transformacji cyfrowych, innowacji i nowych technologii

sprawozdania roczne fundacji

statut fundacji