Fundacja Digital University

KONKURS FILMOWY – DIGIŚWIAT - (zwiastun odcinka)

Dla uczniów i nauczycieli szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych

Nadsyłanie prac:

od 04.05.2023 do 28.05.2023 

Głosowanie publiczności:

od 30.05 do 04.06.2023  

Posiedzenie Jury konkursowego:

13.06.2023  

Ogłoszenie wyników:

14.06.2023 

ZADANIE KONKURSOWE

Do wygrania cenne nagrody: 

nagrody rzeczowe dla członków zwycięskich zespołów, bilety do kina dla klas ufundowane przez Helios Polska S.A. oraz specjalna nagroda dla koordynatora. Szczegóły w regulaminie.

obejrzyj zwiastun

Uczestnicy wybierają temat, który warto poruszyć w kolejnym odcinku z serii DIGI ŚWIAT, a którego celem będzie wsparcie nastolatków w zrozumieniu współczesnego świata, w tym wirtualnej, cyfrowej rzeczywistości i jej wpływu na nasze życie.  

Tematy mogą dotyczyć dowolnych zagadnień interesujących młodzież, które uczestnicy uznają za istotne, na przykład dotyczące bezpieczeństwa w sieci, zawodów i kompetencji przyszłości, nowoczesnych technologii, zmian klimatycznych, problemów społecznych, zdrowia itp. 

 

Mile widziany udział w nagraniu ekspertów, specjalistów w danej dziedzinie, na przykład spośród rodziców i dziadków, kadry pedagogicznej bądź społeczności lokalnej w waszej miejscowości. 

Liczymy na waszą inwencję i kreatywność! 

Udanej zabawy przy kręceniu zwiastuna! 

* Podaj numer RSPO placówki.
RSPO to rejestr szkół i placówek oświatowych. Każda znajdująca się w rejestrze instytucja ma własny numer, który pozwala na jej identyfikację. Numer RSPO to kod szkoły, który podawany jest przez uczniów chociażby na egzaminach ósmoklasisty czy w czasie matury. Jeżeli nie znasz numeru RSPO szkoły w której pracujesz, z pewnością uzyskasz taką informację w sekretariacie placówki. Zachęcamy również do skorzystania z publicznie dostępnej wyszukiwarki szkół i placówek oświatowych Ministerstwa Edukacji i Nauki: https://rspo.gov.pl/

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

partner

patronat medialny