Dołącz do zespołu Fundacji Digital University!

fb_820x312

Fundacja Digital University to organizacja edukacyjna, której celem jest kształcenie w obszarze nowych technologii i kompetencji przyszłości. Współpracujemy z najwybitniejszymi ekspertami i praktykami z całego świata, a dzięki partnerstwu z Singularity Group mamy dostęp do najnowszej wiedzy, trendów i innowacji. Prowadzimy wiele projektów edukacyjnych z obszaru wykluczenia technologicznego. Nasze programy kierujemy do uczniów i nauczycieli szkół podstawowych oraz młodych kobiet i środowisk wykluczonych. Nasze flagowe projekty to Uniwersytet Sukcesu, Be.Net i Be.Eco.

Do naszego intensywnie rozwijającego się zespołu poszukujemy osoby, która obejmie rolę:

Specjalisty/Specjalistki ds. Grantów

Pracując z nami zyskujesz:

• pracę przy ciekawych, rozwojowych projektach, które wymagają wykorzystania wielu kompetencji i umiejętności,
  • dostęp do ogromnych zasobów wiedzy na temat nowych technologii i ich wpływu na nasze życie oraz biznes,
  • możliwość kontaktu z uznanymi ekspertami i naukowcami z całego świata,
  • samodzielną i odpowiedzialną rolę w organizacji, gdzie możesz mieć realny wpływ na jej rozwój,
  • grono zaangażowanych entuzjastów i doświadczonych ekspertów jako współpracowników,
  • klimatyczne biuro w samym centrum Warszawy oraz możliwość pracy z domu,
  • dofinansowanie prywatnej opieki medycznej i możliwość wykupienia karty Benefit,
  • udział w szkoleniach i konferencjach (czasem jako uczestnik, a czasem jako organizator),
  • elastyczne godziny pracy (liczy się efekt i osiąganie wyznaczonych celów),

Twoje zadania w roli Specjalisty/Specjalistki ds. Grantów

1. Zarządzanie procesem grantów:
  • Weryfikacja dostępnych źródeł finansowania i monitorowanie ogłoszeń o granty
  • Opracowywanie i składanie kompletnych wniosków grantowych zgodnie z wymaganiami finansujących instytucji
  • Śledzenie postępu procesu wnioskowania i zapewnienie terminowego dostarczenia dokumentów
  1. Rozliczanie grantów:
  • Monitorowanie i dokumentowanie wydatków związanych z grantami
  • Przygotowywanie raportów finansowych oraz merytorycznych
  • Zapewnienie terminowego i zgodnego z regulacjami rozliczania grantów

Aby dobrze realizować powierzone zadania potrzebne Ci będą:

• doświadczenie w zarządzaniu procesem grantów oraz rozliczaniu grantów, udokumentowane sukcesami i projektami zrealizowanymi „od A do Z”
  • znajomość języka angielskiego,
  • zainteresowanie nowymi technologiami i tematami związanymi z kompetencjami przyszłości,
  • samodzielność i silne nastawienie na osiąganie wyznaczonych celów,
  • terminowość i konsekwencja w działaniu,
  • wielozadaniowość połączona ze skrupulatnością i uważnością na detale.

Jeśli podoba Ci się to, czym się zajmujemy i czujesz, że możesz wnieść realną wartość do naszego niewielkiego zespołu. A czytając zadania oraz oczekiwania wobec doświadczenia osoby, którą chcemy zatrudnić, masz przekonanie, że ta praca jest dokładnie dla Ciebie – wyślij swoją aplikację. Zatrudnienie w oparciu o współpracę B2B.

Wypełnij formularz zgłoszeniowy: