Spotkanie nauczycieli_ek przyszłości w fabryce Dell

thumbnail_banner_1200x628_programy

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej wręczyliśmy certyfikaty Nauczycielki/Nauczyciela Przyszłości, osobom, które aktywnie działają w naszych programach dla społeczności szkolnych Be.Eco & Be.Net. W tym celu na zaproszenie Dell Technologies przyjechaliśmy do fabryki w Łodzi, gdzie mieliśmy okazje posłuchać o programach edukacyjnych firmy, zwiedzić linię produkcyjną i porozmawiać o edukacji cyfrowej.

Nauczycielki/Nauczyciele Przyszłości

W spotkaniu w fabryce Dell wzięło udział kilkanaście najaktywniejszych nauczycieli_ek z całej Polski, którzy przez cały poprzedni rok szkolny aktywnie uczestniczyli w programach Be.Eco oraz Be.Net. To osoby, które do swoich przedmiotów dołączyły elementy edukacji ekologicznej i cyfrowej korzystając z naszej platformy edukacyjnej, scenariuszy lekcji, filmów czy kart pracy. Dzięki firmie Dell Technologies mogliśmy spędzić czas z nauczycielkami i nauczycielami, których do tej pory znaliśmy jedynie online, co jest niezwykle cennym doświadczeniem i daje energię do kolejnych działań.

Do programów Be.Eco oraz Be.Net można dołączać przez cały rok szkolny. Wystarczy zarejestrować się na bezpłatnej platformie edukacyjnej, gdzie dostępne są wysokiej jakości webinary na tematy związane z ekologią oraz nowymi technologiami, przeprowadzone zarówno przez nauczycieli_ki jak i ekspertów_ki z tych dziedzin.

Linki do rejestracji:

Technologie w służbie edukacji

Z Dell Technologies łączy nas misja rozwoju kadry nauczycielskiej w dziedzinie technologii. Oprócz aktywnego wspierania naszych programów – Be.Net i Be.Eco, Dell Technologies prowadzi szereg działań na rzecz edukacji cyfrowej, w tym projekt Edu 360, czyli kompleksowy system rozwiązań oraz wsparcia sektora edukacyjnego.

W ramach działań Edu 360, Dell Technologies wraz z firmą Intel prowadzi szkolenia w ramach programów Skills for Innovation oraz AI for Youth. Pierwszy skierowany jest do nauczycieli szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych i zawiera bibliotekę scenariuszy zajęć w języku polskim z różnych przedmiotów, przygotowanych w taki sposób, aby skutecznie i ciekawie zintegrować nowe umiejętności z istniejącym programem nauczania. Natomiast AI for Youth przeznaczony dla nauczycieli szkół ponadpodstawowych, pogłębia wiedzę z zakresu sztucznej inteligencji i oferuje wyjątkową okazję dla młodych ludzi do uzyskania wszechstronnego zrozumienia zarówno teorii, jak i praktyki dotyczącej AI.

Więcej informacji znajdziecie na stronie internetowej: www.rozwiazaniadlaedukacji.pl, na której możecie się zapisać do newslettera edukacyjnego.