Fundacja Digital University

Spotkanie z Nauczycielami i Nauczycielkami Przyszłości

Prezentacja 14.04

W piątek 14 czerwca wspólnie z partnerem głównym Be.Eco Fundacją Deloitte Polska gościliśmy uczestniczki i uczestników naszych programów edukacyjnych na spotkaniu podsumowującym rok szkolny 2023/2024.

 

Podczas niego wręczyliśmy Certyfikaty Szkoły Przyszłości oraz Szkoły Przyjaznej Środowisku najbardziej zaangażowanym w nasze programy placówkom. Odbyło się również uroczyste przekazanie Certyfikatów Nauczyciela Przyszłości wyjątkowym uczestnikom i uczestniczkom programów Be.Eco i Be.Net oraz nagród przyznanych szkołom w ramach Turniejów oraz Eko Wyzwania.

 

Spotkanie było pierwszym z 10 wydarzeń organizowanych na 10-lecie Fundacja Digital University. Uroczystość otworzyły: Monika Stołowska- członkini zarządu Fundacji Deloitte Polska oraz prezeska Fundacja Digital University Ela Wojciechowska, która opowiedziała o misji fundacji oraz głównych jej filarach i programach. Bardzo cieszymy się, że dzięki naszym działaniom możemy docierać do tak wielu osób, ale także doceniać wyjątkowe osoby oraz placówki.

 

Po części oficjalnej i wręczeniu nagród i certyfikatów odbył się warsztat “Identyfikacja mocnych stron” prowadzony przez naszego eksperta Be.Net – Pawła Przedpełskiego. Na zakończenie uczestnicy i uczestniczki otrzymali/ły egzemplarze książki Jowity Michalskiej “Szkoła w czasach AI. Jak przygotować dzieci na wyzwania jutra”.

Dziękujemy Fundacji Deloitte Polska oraz koordynatorce programów edukacyjnych Małgorzacie Widerze za przygotowanie całego spotkania!

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin